Příprava zahradního bazénu na zimu

Jestliže i vy jste se řádně rozloučili s uplynulým létem, stejně tak byste měli o konci léta dát vědět i vašemu zahradnímu bazénu. To vyžaduje různé speciální přípravky a další potřeby, aby byla zajištěna jeho potřebná ochrana také po skončení koupací sezóny. Dopřejte vašemu bazénu to nejlepší, a to nejen během sezóny, ale také mimo sezónu. A to se týká nejen něj, ale také i vody, kterou tak budete mít možnost před uložením k mimosezónnímu spánku pořádně a důkladně zkontrolovat a dopřát jí potřebnou péči, kterou vyžaduje, pomocí speciálních chemických prostředků určených k takovéto přípravě. I mimo sezónu zkrátka vaše místo potřebuje nějakou tu péči a starostlivost, aby bylo pro následující letní sezónu perfektně připraveno a vy jste tak mohli bezstarostně začít s koupáním co nejdříve, s prvními hřejivými slunečními paprsky.

Před samotným nutným zazimováním bazénu se vybavte potřebnými produkty a přípravky, které budete k takové přípravě potřebovat. V naší nabídce naleznete užitečné prostředky, které vám při této činnosti budou nápomocny.
Vše potřebné, co budete potřebovat pro zakončení koupací sezóny
· speciální chemický přípravek určený s obsahem vápníku a hořčíku pro správnou stabilitu a tvrdost vody

· dilatační plováky jako ochrana před tvorbou ledu
· zátky pro ochranu trysek o různých průměrech
Díky těmto šikovným produktům z naší nabídky budete moci skvěle váš bazén připravit na zimní období a ochránit ho tak před mrazem a nepříznivými povětrnostními vlivy. Chemické přípravky o různých velikostních objemech budou maximálně pečovat o vodu, aby jí dodaly všechny potřebné látky k docílení ideálních hodnot a ostatní produkty se postarají o stěny a trysky. Díky všem těmto praktickým pomocníkům budete na ukončení sezóny připraveni a dokonale vybaveni.