To pravé dobrodružství v dětském stanu

O dětech je všeobecně známo, že milují tajemno, spiklenecké porady a tajné výpravy. To vše totiž rozvíjí a podněcuje jejich fantazii a pomáhá jim objevovat okolní svět a v neposlední řadě podporuje řadu aspektů chování ve skupině. Nastávají ale i opačné okamžiky, při kterých dítě zcela záměrně vyhledává soukromí a straní se svého okolí, aby si dopřálo možnost snít, nebo smutnit bez toho, aniž by ho kdokoliv z rodiny, nebo kamarádů vyrušoval. Ne vždy ale najde místo, které je k tomu nejvhodnější, a právě pro tyto okamžiky se nabízí dětský hrací stan, jehož stěny poskytují dokonalé soukromí ke spřádání tajných plánů, nebo třeba i k odpolednímu zdřímnutí. Vybírat můžete z mnoha různých typů a tvarů. Hochy jistě potěší stany s designem hasičského auta, dinosauřího hradu, nebo indiánského teepee. Na širý oceán se rázem přenesou ve stanu s pirátským motivem a malí motoristé ocení jistě i motiv krásného červeného auta.
týpí stan
Výrobce nezapomněl ani na holčičky, pro něž navrhnul stany ve stylu zámku a hradu, takže se zde mohou cítit jako skutečné princezny. Pro malé víly je zde nádherný stan, s kouzelnou vílou a zámkem laděným do růžova a stejnou barvou hraje i ten, na kterém dovádějí známí veselí poníci. Děvčátka si jistě ohromně užijí i hru na prodavačky v obchodním stanu.
stan teepee
Modely dodáváme ve dvou velikostech, takže na své si přijdou i nejmenší děti, a další výhodou je fakt, že vyhovíme i požadavku na velikost prostoru a díky lehoučké konstrukci jsou snadno přenosné. Pro mrňousky přicházíme s motivem oblíbeného krtečka a barevných kuliček. Dopřejte svým dětem po celý rok mít možnost snít jejich sny, schovávat vzácné poklady a rozvíjet fantazii, ať už o samotě, nebo ve společnosti svých sourozenců a kamarádů ve stanu, který svůj účel splní jak v dětském pokoji, tak i na zahradě, či terase.