Ztráta erekce nepřichází náhodou

Kdybychom se vás zeptali, jaký rozdíl je mezi mužem a ženou, možná byste se jen pousmáli a ušklíbli, protože na tuto otázku je přece jasná odpověď. Ono to však není tak jednoduché, jak se zdá, protože z duchovního hlediska jsou to bytosti sobě rovné, které se liší pouze tělesnými znaky, a v zásadě mezi nimi žádný rozdíl není. Součástí procesu stavby těla je také hormonální systém, a kdybychom pouze přestavěli hormony a provedli pár nezbytných fyzikálních úprav, může být z muže žena a z ženy muž během poměrně krátké doby.

Korejský ženšen

Každopádně, zaměříme-li se nyní na tělo mužské, jeho typickým znakem je penis a prostata, velmi zásadní orgán pro reprodukci potomstva, a aby byl funkční a přinášel oběma partnerům radost z pohlavního styku, podmínkou je, aby byl muž duchovně vyzrálý a zdravý. Zdá se to možná malicherné, ale podmínkou k duchovní zralosti je také zvládání stresu a ruku v ruce životního stylu. Stres je totiž jednou z hlavních příčin ztráty erekce http://www.erectmax.cz/blog/ztrata-erekce/, a na to nesmíme zapomínat.

nahá žena

Zvládání stresu je v dnešní napjaté a zrychlené době nesnadné, to dobře víme, a proto jsou nám tu také ku pomoci některé velmi významné bylinky. V Ájurvédě a Tradiční čínské medicíně i v peruánském léčitelství zaujímají jedny z nejdůležitějších pozic byliny Ashwagandha, Maca peruánská a Korejský ženšen. Říká se jim souhrnně adaptogeny, protože svým značným obsahem živin dokážou snížit výskyt stresových hormonů v těle a napomáhat zvládat stresové situace, když už není možné nebo snadné odstranit samotnou příčinu stresu.

K lepšímu zvládání stresu nám ovšem napomáhá i řada dalších pozitivních činností, jako je meditace, pobyt v přírodě, dobré mezilidské vztahy, vzájemná láska, empatie a přátelství a také v neposlední řadě strava. Ze svého života byste měli odstranit cigarety kofein, alkohol bílé pečivo (bílou mouku) a cukrovinky z bílého cukru a zařadit více ovoce a zeleniny, celozrnných obilovin, luštěnin, ořechů a zdravých tuků.