Bude to příliš krátká sobota

Jen několik kilometrů od Prahy se nachází obec Třebovle, kterou rozhodně stojí za to navštívit. Zejména, pokud máte děti nebo vnoučata na hlídání. Přeci nechcete, aby sobotu u vás jen proseděly na počítači. Zážitek je to pravé, co jim můžete poskytnout.
– Zábava spočívá v desítkách sportovně – zábavných disciplínách, které jsou různě obtížné.
– Je to tedy zábava pro všechny děti, všech věkových kategorií.
dítě v kuličkách
Nemusíte se obávat, že se tu nevyznáte anebo že to bude pro vás vysilující. Celým parkem vás i vaše ratolesti provedou profesionální a vždy dobře naladění animátoři. Jen je zapotřebí si na tuto zábavu vyhradit celý den. Nikomu z vás se totiž nebude chtít domů.
· Velkým lákadlem jsou autodráhy se šlapadly.
· Pro bojovnější děti jsou připravené luky a šípy, které jsou upravené jako paintball.
· Společně s dětmi si můžete vyzkoušet jízdu na segway nebo se ochladit v relaxační zóně s vodními prvky.
skok mladíka

Krásná odměna nebo dárek

V areálu je samozřejmě i občerstvení. Není tedy nutné doma balit svačinu. Můžete se také kdykoliv připojit k internetu pomocí Wifi. Zábavný park (nejen) pro děti nabízí celou řadu dalších překvapení.
– Velký zájem bývá zpravidla o skákací atrakce.
– Zejména menší návštěvníci spěchají k trampolínám.
Stranou zájmu nezůstávají ani opičí dráhy, odrážedla, obří skládačky, kuličkové závodní a překážkové dráhy. Není možné obsáhnout jednou nebo dvěma větami vše, co tu na vás čeká. TO SE PROSTĚ MUSÍ ZAŽÍT. Je ale zapotřebí rozhodnout se rychle. Zábavný park se zanedlouho uloží k zimnímu spánku. Máte tedy poslední příležitost vytvořit sobě i dětem nezapomenutelnou sobotu. Třeba je tak můžete odměnit za nějaký úspěch ve škole a tím je motivovat k dalšímu snažení. A máte tak alespoň vyřešeno, co dát příště za vysvědčení.
· Uvidíte, že tu rozhodně nebudete naposledy.