Challenge


Plánujete pánskou rozlučku se svobodou a rádi byste se s chlapci sportovně vyžili než navštívíte nějaký z nočních podniků?

Ale kam se vydat abyste si mohli vybít svojí energii? Jste stále těmi malými kluky, kteří po sobě střílí a hrají na počítači střílecí a strategické hry? Teď máte možnost si něco podobného vyzkoušet na vlastní kůži. Stačí si u vás rezervovat čas a vybrat si hru, která vám bude nejvíce vyhovovat. Mluvíme tu o laser game Praha .

labyrint (51)

Je to jedinečná zábava u které se zapotíte, ale budete muset zapojit i myšlení, abyste vymysleli co nejlepší strategii ve vaší hře. Cílem hry je většinou získání co nejvíce bodů. A to už zásahem protivníka nebo dobití základny. Ke hře dostanete laserovou zbraň a vestu se senzory. Hry jsou jednoduché máme tu obtížnosti jak pro začátečníky, tak pro pokročilé a experty. Na výběr máte ze dvou arén Labyrintu a Aztécké. Teď vám přiblížíme jednu hru, abyste si mohli představit o čem hry jsou.

labyrint (44)

Vybrali jsme hru Challenge. Je to hra určená pro pokročilé hráče. Už se trochu musíte vyznat a něco o laser game vědět. Tato hra je variantou všichni proti všem, tudíž nebude za vámi stát žádný tým. V této hře se vyrovnají síly slabších a silnějších. Hra je těžší pro silnější a zkušenější hráče. Na začátku hry jste všichni na stejné úrovni a dostanete na vestu stejnou barvu, která se vám v průběhu hry bude měnit podle nasbíraného skóre. Ale není to tak jednoduché čím více bodů budete mít tím bude hra pro vás obtížnější budete muset protivníky vícekrát zasáhnout, zpomalí se vám dekadence zbraní, a když vás někdo zasáhne ztratíte daleko více bodů než když budete na začátečnické úrovni. Body se vám budou přičítat a zároveň odečítat podle vaší zručnosti ale i umu. Teď je otázkou jestli je lepší v této hře být lepším hráčem nebo jen průměrným.

Přijďte si vyzkoušet právě tuto hru. Jedinečná zábava na rozlučku se svobodou.