I k soukromým účelům

Potisk textilu se využívá nejčastěji k reklamním účelům. Určitě si to vybavujete. Tričko potištěné firemním logem a nějakým přiblblým sloganem. Pokud jste někdy takové tričko dostali, využívali jste je maximálně v letních měsících místo pyžama. Přitom současné technologie umožňují uchopit celou kampaň efektivně, esteticky a také vtipně. Ale to je tak, když se dělají věci napůl.
zelená dívka

Potisk textilu se využívá také v personalistice. V určitých profesích je totiž žádoucí, aby zaměstnanec nosil tričko s logem firmy, pro kterou pracuje.

Potisk textilu lze ovšem využít i ke zcela soukromým záležitostem a také je k soukromým účelům často využíván.

 tzričko s potiskem

Moderní sítotiskové technologie

Dříve technologie umožňovala tisk velmi jednoduchých motivů. Dnes je to jiné. Využívá se moderní sítotiskové technologie, která umožňuje reprodukci předloh ve fotografické kvalitě. Tiskne se na kvalitní textil. Takže se může jednat o velmi kvalitní kousek do Vašeho šatníku. A to nikoli jen na domácí nošení. Určitě byste si takové zdařilé tričko či mikinu klidně vzali i do školy nebo do zaměstnání.

Čeká Vás stužkovací večírek? Mít stužku je hezké, ale brzy ji odložíte a pravděpodobně také ztratíte. Nechtělo by to trochu trvalejší vzpomínku. Víte co, dáme Vám dobrou radu. Nechte si potisknout trička nebo mikiny. No uznejte, je to hezká vzpomínka i sjednocení kolektivu, zkuste potisknutý textil.
bílá polokošile

Tuto akci naplánujte s předstihem. Určitě máte ve třídě spoustu kreativců, kteří mají skvělé nápady. Nechte je, ať předvedou, co umí, a o nejlepším návrhu pak nechejte hlasovat. Rozhodně by se ovšem mělo jednat o motiv, který je pro Vaši třídu a Váš kolektiv něčím typický a jedinečný. To nemusí být úplně snadné vymyslet, ale víte, co se říká. Fantazii se meze nekladou. Tak začněte organizovat výrobu památky, kterou budete mít rádi ve své skříni.