Jak poznáte, že s vámi váš partner vydrží do konce života?

V České republice je momentálně jedna z největších rozvodovostí v Evropě. Proč se zdá být tak těžké, vybrat si partnera, se kterým se usadit a zůstat s ním na věky věků? Jenom málo lidí se může těšit na to, že najdou lásku na celý život. Jak poznáte, že to právě vám dvěma vydrží? A co dělat pro to, aby byl váš vztah stejně skvělý jako na počátku? Jak se vyhnout zaběhnuté rutině a kdy naopak říci, že tohle je váš rituál, to jste prostě vy a s vaším partnerem vám to takhle klape?

romance

MAZLÍTE SE I PO LETECH?
Pokud se spolu dokážete mazlit a být si fyzicky blízcí, včetně doteků a polibků, které nemusejí vést k sexu, dokonce i po mnoha letech, která jste spolu strávili, je velice pravděpodobné, že vám to spolu vydrží. Pokud si s partnerem umíte navzájem udělat radost a pořád víte, jak se společně pomazlit a jak si dopřát společnou fyzickou blízkost, je pravděpodobné, že vám to spolu vydrží až za hrob. Jenom pár minut denně nebo obden byste se k sobě měli přitulit, líbat se nebo se mazlit, abyste jeden druhého ujistili, že se pořád milujete a že je vám blízkost toho druhého příjemná.

SPOLEČNÁ JÍDLA
Je nejspíš nereálné předpokládat, že si najdete společnou uvolněnou chvilku pro sebe přes pracovní týden, jelikož toho jistě máte oba hodně, do toho starost o mazlíčka a o děti. Je samozřejmé, že nejspíše nebude možné spolu sami dva strávit nějakou příjemnou činnost. Ale co třeba o víkendu? Tam to může být společná snídaně nebo večeře. Děti mohou dlouho spát a vy můžete být s partnerem sami. Dejte se při přípravě snídaně do řeči, bavte se spolu, probírejte důležité i nedůležité věci, sněte společně o budoucnosti. Uvidíte, že hned budete mít oba dobrou náladu.

láska

LOUČENÍ PŘED ODCHODEM DO PRÁCE
Jak se loučíte, když ten druhý odchází do práce? Beze slova prostě odejdete z bytu? Popřejete si úspěšný den? Políbíte se? Pokud je to to poslední, pravděpodobně vám váš vztah vydrží opravdu dlouho. Polibek je navázání pozitivního vztahu, který vás oba váže k tomu druhému a taky k domovu.