Matrace pro nejmenšího člena domácnosti

Ještě předtím, než se z vás stanou hrdí rodiče, byste měli zařídit pro vaše miminko všechny detaily, se kterými se po narození setká a bude je plně využívat. Tou nejvýznamnější událostí je zařizování dětského pokoje, který by měl být nejen pěkně namalovaný a uklizený, ale především připravený na to, že v něm bude vaše děťátko v prvních týdnech, měsících a letech –očekávat kvalitní spánek v jeho dětské postýlce.
Samotná postýlka mu ho však neposkytne, mnohem důležitější je to, jakou matrace do dětské postýlky Nabytek-elegance si vyberete a do jaké míry bude kvalitní pro jeho spánek, kterého bude potřebovat více než dost.pokoj pro miminko

Výplň je velmi důležitá

Pochopitelně, že stejně jako vy dospělí, tak i vaše dítě ocení pouze kvalitu a pohodlnou matraci, která bude měkká a na které se bude spát jako v bavlnce. Právě proto je dobré si předem zjistit, jakou výplň v sobě má a čím je vlastně výjimečná.
V naší nabídce si můžete vybrat kokosové vlákno, které zvyšuje tuhost matrace a zachovává její pružnost.Latexová pěna naopak disponuje antialergickými a antimykotickými vlastnostmi, právě proto je vhodná pro všechny rodiny s náchylností na alergie a citlivou pokožku.
Všechny matrace, které nalezete v našem sortimentu jsou přizpůsobené potřebám malých dětí a požadavkům, které kladou důraz na spokojený a kvalitní spánek.dětská postýlka

Vyberte si velikost, kterou potřebujete

Co vás bude jistě zajímat je to, jak jsou na tom velikosti daných matrací. I když se za nejčastější variantu dětské postýlky považuje rozměr 60×120 cm, není pouze jediná, kterou si můžete zakoupit. V případě, že jste vašemu miminku pořídili větší postýlku nebo vlastníte takovou, která má netypický rozměr, můžete si vybrat z několika velikostí, které máme v nabídce.
Rozhodně však nalezete takovou, která bude příjemná k odpočinku a současně i přesně zapadne do dětské postýlky, ve které bude vaše děťátko trávit mnoho času.