Nebankovní půjčka na míru může být skvělým řešením

Máte záznam v registru a pomýšlíte na půjčku? Nepochodili jste se žádostí v bance? Pak pravděpodobně patříte k celé dlouhé řadě zájemců, kteří na internetu pátrají po hypotéce bez registru, která by vyšla vstříc jejich potřebám.
Vaše pátrání se tak s největší pravděpodobností setká s úspěchem, tím spíše, pokud budete hledat nebankovní typ úvěru. Jedná se o jedinou možnost, jak si můžete přijít na své, neboť banky zavírají všem hříšníkům se záznamem v registru dveře před nosem. Je to prosté – banky s nikým, u koho by hrozilo, že se dostane do potíží se splácením, nechtějí nic mít.

prasátko

Máte záznam? Nechte si ušít nebankovní půjčku na míru!
Nebankovní společnosti své klienty posuzují jinak, mnohem více důkladně, s větším důrazem na konkrétní životní situaci. Tady se vám nestane, že by vás někdo okamžitě zařadil do nějaké škatulky, ze které už se nikdy nedostanete ven. Takže ani záznam v registru nemusí znamenat jasné zamítnutí žádosti o úvěr, se kterým není možné hnout. Ba naopak, ani záznam v registru nemusí být velkou překážkou, tím spíše, pokud jde o nějakou zanedbatelnou skutečnost v podobě opožděné platby. Ovšem ani větší hříšníci s významnějším záznam se nemusejí obávat. Nebankovní společnost váš záznam zhodnotí, a pokud to nebude něco vyloženě významného, můžete půjčku získat.

Zásadní pro rozhodnutí o přidělení či nepřidělení úvěru a jeho výše je otázka vašich příjmů. Jestliže vyděláváte dost peněz a utrácíte málo, takže vám každý měsíc zbyde dost na splácení úvěru i s úroky, můžete hypotéku získat. Vaše příjmy je nezbytné doložit, ať už jde o plat, mzdu, příjmy z pronájmu anebo třeba o pravidelné dávky.

peněženka

Rovněž budete muset doložit, jakou nemovitostí se za svůj úvěr zaručíte. Taková záruka je nevyhnutelná, a je nezbytná, nicméně záleží pouze na vás, jakou konkrétní nemovitost k tomuto účelu využijete. Může to být i nemovitost třetí osoby, samozřejmě s jejím souhlasem.