Stěhování a vše okolo něj


Stěhování je pro mnoho lidí nejen náročná práce, ale také nereálná. Pokud jste starší, nebo máte nějaký postih, tak jen těžko přestěhujete skříně, či jiný nábytek. Navíc na stěhování potřebujete velký automobil a také dost lidí, kteří Vám pomohou. Věci a nábytek se totiž sám nezabalí a nesnese do přistaveného nákladního vozu. Pokud si na celkové stěhování netroufáte, tak neváhejte a využijte služeb firmy Odnesto.

montáž nábytku Praha

Tato společnost, která je zaměřená na stěhování je na trhu už nějaký ten rok a lidé si jí nemohou vynachválit. O tom také svědčí reference na jejich webových stránkách, kde jsou pouze pozitivní ohlasy od lidí, kteří firmu už někdy využili. Mimo klasické stěhování se firma zabývá také převážením těžkých břemen, vyklízením nemovitostí a také provádí montáž nábytku v Praze. Firma si zakládá na spokojenosti zákazníka a je u nich vždy na prvním místě. Hlavním motem firmy je rychlost, spolehlivost a také dochvilnost. Firma zaměstnává pouze zaměstnance, kteří jsou profesionálně proškolení a přistupují ke každému zákazníkovi individuálně. Mimo všední dny pracuje firma i o víkendu a ve svátcích a tak si můžete domluvit tyto termíny, pokud nemáte čas ve všední dny. Pokud se bude jednat o stěhování kanceláří, nebo firem, je potřeba nezávazné prohlídka technikem, která je však zdarma. Technik musí zhodnotit rozložení prací a vymyslet nejrychlejší možnou cestu stěhování.

montáž nábytku Praha

Na webových stránkách se můžete podívat na přehledný ceník všech služeb, které firma nabízí. Najdete zde opravdu detailní ceník a to za všechny služby včetně obalového materiálu, který si můžete i nemusíte koupit. Do něho spadá bublinková fólie, krabice, nebo třeba lepicí páska.

Pokud budete mít o tuto společnost zájem a budete chtít využít jejich služeb, tak si můžete vyplnit kontaktní formulář, kde zadáte pár důležitých informací ohledně stěhování. Pak už stačí jenom čekat, až se firma ozve.