Sušička prádla – pomocnice pro chmurné a chladné dny

Jdeme s dobou. Tedy alespoň se s ní snažíme udržet krok. Leckdy máme pocit, že je to nemožné, obzvláště když přijdeme po celodenním pracovním maratonu domů a zjistíme, že koš na prádlo, který jsme o víkendu úspěšně zlikvidovali, pod náporem prádla opět klepe na víko a dožaduje se dalšího vyprázdnění. Jenže jak mu efektivně dopřát, když se teploty venku nechtějí přehoupnout přes několik stupňů a do toho ještě vydatně prší? V takové situaci by nám dříve uschnul kaktus za oknem než vyprané prádlo na balkoně.

 kolíčky bez pověšeného prádla

      Řešení se nabízí v podobě sušičky na prádlo. Tato stále ještě nedoceněná pomocnice má mnoho výhod, které si plno spotřebitelů neumí představit. Nicméně postačí první cyklus sušení a z nedůvěřivých pozorovatelů se stávají věrní milovníci. Pojďme si tedy shrnout největší plusy sušičky na prádlo:

 

    Usušíme několik várek prádla najednou v řádu dvou až tří hodin – bílé, barevné, černé: pro praní nepředstavitelná kombinace, pro sušičku žádný problém.

    Oblečení je měkké a hebké, navíc zbavené žmolků – můžeme tak tedy zachránit třeba náš oblíbený svetr, který toho s námi již mnohé zažil, a kterého se nedokážeme vzdát.

    Kolíčky na prádlo můžeme schovat – třeba na velikonoční tvoření s našimi dětmi.

    Žehlení se stane radostí – kromě košil totiž nemusíme žehlit nic, pokud prádlo hned po usušení složíme.

    Stop svědivé vyrážce, ekzémům a alergiím u citlivých jedinců a dětí – sušení ničí většinu roztočů a bakterií, které nám znepříjemňují každodenní život.

    Nezabere žádné místo – sušičce bude nejlépe v blízkosti pračky. A to nejen

z praktických důvodů, ale také proto, že má stejné rozměry, takže ji můžeme umístit přímo na ní.

   pověšené prádlo 

     Určitě bychom přišli i na další nezanedbatelná pozitiva tohoto velkého domácího spotřebiče, ale nebylo by nejúčinnější vyzkoušet si sušičku na vlastní kůži?