U bazénu

Pak se můžeme vystavit slunečním paprskům a trochu se opalovat. Je však nutno být opatrný.

V bazénu lze setrvat libovolně dlouho. Nehrozí v podstatě žádné nebezpečí, tedy nebezpečí přímo z vody. Ta ovšem musí být řádně ošetřena. Kdyby člověk bazén jen napustil a nechal to být, už během týdne by seznal, že je někde nějaká zrada. Možná by ani nemusela být voda nějak silně špinavá, ale rozhodně by se v ní začaly množit různé bakterie. A takové sinice již nebezpečné být mohou.

čistá voda

Jedna sinice váží až deset tun a má asi dvě stě zubů… Ne, samozřejmě, že je to hloupost. Sinice je vlastně neviditelná pouhým okem, tedy jako jednotlivec, ale když je jich spousta, a to bývá vždy, voda se jeví jako lehce zakalená, nebo dokonce zabarvená do zelena. Nebezpečí nespočívá v jejich zubech, jak výše legračně naznačeno, ale v jejich účincích na pokožku. Ne, nezabije vás, ale pokožku může hodně zle poškodit. A alergičtí jedinci mohou mít mimo to i další potíže. Proto je třeba zabránit jakýmkoli bakteriím pobyt v našem bazénu, potažmo v naší vodě.

Dít se tak může několikerým způsobem. Jeden z těch nejosvědčenějších jsou například bazénové tablety, které dokáží pravé divy. Práci s nimi zvládne i dítě, nebo jen trochu chytřejší šimpanz, takže netřeba mít z toho obavy. Ostatně, na balení je návod. A pokud si ani pak nejste jistí, můžete zavolat a nechat si poradit.

dívka v bazénu

Zavolat, ale kam? Ptá se zvídavý čtenář. Nuže, podívejte se ještě jednou na celý článek a jistě si povšimnete jinak zabarveného textu výše. To je vaše spása, protože když tam kliknete, můžete si tablety ihned zakoupit, ale také je tam uveden kontakt na lidi, kteří vám kdykoli rádi poradí s čímkoli. Třeba i s vaším prvním výběrem, nemusíte tedy nic zdlouhavě dohledávat, vše se dozvíte přímo zde a to ihned.

Takže objednávejte a pak již jen počkejte, až k vám zboží dorazí. Jednodušší už to nebude.