Utrpěli jste při úrazu „trvalky“? A víte, na co máte nárok?

Dovedeme se vžít do pocitů, které zažíváte po nehodě, která vám nebo vašim blízkým způsobila trvalé následky.

nemocnice rodina

S těmito nepříjemnými a celoživotně nezapomenutelnými zážitky se setkáváme dennodenně a řešíme je s našimi klienty, takže chápeme vaši složitou a velmi těžkou situaci.

Ale vy si ji nemusíte nikterak ještě ztěžovat. Jestliže jste utrpěli újmu na zdraví například při dopravní nehodě a nezavinili jste ji, to znamená, že nejste sto procentní viník, rádi a ochotně vám poradíme a pomůžeme. Převezmeme veškerou zodpovědnost za řízení náhrady škody na svá bedra, a pro vás zcela z d a r m a. Není třeba, abyste se zabývali věcmi a záležitostmi, které jen ztěžují vaše léčení a propadali depresivním náladám a myšlenkám.

invalidní vozík

Zavolejte nám nebo nám zanechte on-line vzkaz ohledně vašeho odškodnění za trvalé následky https://www.poradnaodskodneni.cz/a my se postaráme o zaručené výsledky.

Zkonzultujete nejprve s vámi váš případ a požádáme vás o doložení všech zpráv, kterými disponujete. Proto upozorňujeme, že je třeba veškeré lékařské zprávy, které se týkají újmy na zdraví archivovat, byť se vám zdály nedůležité. Každá zpráva, každé oznámení a sdělení má svůj smysl a význam. To dokážete ocenit až v případě, když se dá celé řízení do pohybu. Stejně tak si schovejte i zprávy od Policie České republiky při záznamu dopravní nehody, veškerou korespondenci s pojišťovnami.

A celou tuto složku nám předejte a my váš případ bezplatně zkonzultujeme s naším advokátem, případně soudním znalcem.

Jestliže jste již obdrželi plnění za trvalé následky a nejste s poskytnutou výši od pojišťovny spokojeni a domníváte se, že máte nárok na vyšší odškodnění, kontaktujte nás! My vás na holičkách určitě nenecháme. A v případě újmy na zdraví vás i bezplatně zastoupíme v soudním jednání.

Nenechte se oklamat nízkým plněním od pojišťovny!