Večerní róbu si v klidu kupte

Říkáte si stojící před skříní s oblečením: Že já jsem ty vstupenky na ples vůbec přijímala! Vždyť nemám nic na sebe?

· Máte nutkání vstupenky vrátit?

· Nebo se Vám hlavou honí myšlenky na dokonalou výmluv, abyste se plesu nemusela účastnit?

· Přece neřeknete, že nemáte nic na sebe!

oblečení na ples.jpg
Víte, když plesy nejsou Vaší doménou, plesové šaty výprodej poskytne za hubičku. Takovou investici přežijete i Vy. A pokud nebudete přibírat na hmotnosti, můžete na jeden ples v roce jít i příští sezónu.

Nepřemýšlejte nad výmluvami.

I když stojíte před skříní, která je plná oblečení, a nemůžete nic vhodného zkombinovat, zapomeňte na výmluvy! To by nebylo fér vůči osobě, která chce s Vámi strávit krásný večer v oslnivé atmosféře plesu.

A s plesovými šaty si problém také nedělejte.

Nechcete-li vydat spoustu peněz za róbu, kterou nebudete využívat často, ve výprodeji plesových šatů si vyberete a hlavně nakoupíte za cenu, která Vás bolet určitě nebude. Věřte, že až se ocitnete mezi ramínky s večerními róbami, probudí se ve Vás duše pravé ženy toužící vypadat jako princezna z pohádky. A když se podíváte na ceny, nebudete se rozmýšlet, zda koupit, nebo ne. Jediné, co začnete dělat, bude vybírání plesových šatů a jejich zkoušení!
šaty na ples.jpg

Vidíte, jak je to jednoduché.

Naskládejte tedy zpátky do šatní skříně všechny vytahané věci, zavřete ji a hledejte svou večerní róbu ve výprodeji plesových šatů. Jednodušší řešení nenaleznete.

· Vezměte si s sebou opravdovou kamarádku, která Vám naprosto kriticky řekne, zda v těch, nebo v těch šatech vypadáte skvěle, nebo naopak.

· Pomůže Vám vybrat barvu, střih a nakonec i vhodné doplňky.

· A potom změňte obchod a pusťte se do výběru bot.

Znáte jednodušší řešení, než hledat výmluvy? Co byste ten inkriminovaný večer doma dělala? Tesknila byste u televizních pořadů, zatímco ostatní by se skvěle bavili. A to by byla veliká hloupost, protože byste si říkala: Že já jsem ten výprodej plesových šatů zavrhla!