Podle čeho vybíráte auto?

Existuje na to řada vtipů, že ženy si vybírají auto podle barvy, ale pravdou je, že ženy a muži budou při výběru auta skutečně koukat po jiných věcech. Muže bude u auta zajímat výkon, motor, bude se rozhodovat mezi benzínem nebo naftou a bude vybírat brzdný systém a všechny doplňky k základní výbavě, jako airbagy nebo klimatizaci. Muž bude zkoumat i vstřikovací systém 03l130277b. Žena možná jen z autoškoly matně tuší, že v autě něco takového existuje.

auto

Ženu musí auto zaujmou vzhledem. Nemusí to být jen barva auta, ale i ta je důležitá. Jednou z věcí, kterou bude chtít vidět a možná i přeměřit, bude zadní kufr, protože si je dobře vědoma, kolik věcí sebou vozí celá rodina na dovolenou. A nejen dovolená, ale co třeba dětský kočárek, odrážedlo, nebo v zimě boby, sáňky či lyže? To vše se musí do kufru vlézt a k tomu hromada tašek.

Výběr auta, který má sloužit celé rodině a bude jej řídit jak muž, tak žena, skončí nakonec kompromisem. Pravděpodobně bude mít barvu, která se líbí ženě a bude na benzín nebo naftu, jak se rozhodně muž. Ale každopádně bude spolehlivé a pohodlné jak pro každodenní přepravu do práce, tak na delší cestu na dovolenou, třeba až do Chorvatska. Auto bude mít parkovacího asistenta, který pomůže ženě zaparkovat či brzdového asistenta, s kterým bezpečně muž bude jezdit na zledovatělých cestách.

auto

Pokud kupujete auto, měli byste se už doma domluvit, co od auta každý z vás požaduje, abyste se nepohádali v autosalónu před prodejcem. Ale správný prodejce musí být připravený i na takovýto pár a měl by vám poradit tak, abyste byli spokojení oba dva.

Koupě nového auta je velký zásah do rodinného rozpočtu a auto si nekupujete na rok či dva, takže zvažujete pořádně a nekupujte auto, na kterém se vám něco nezdá, nebo nemá všechno, co byste si na něm přáli. Jízda v autě může být potěšení, pokud jedete autem, které vám „sedí“.