Ženy a mužská práce

Myslím si, že muži mají nejlepší v práci to, že se nemusí tak moc o nic starat. Protože když si vezmu například třeba práce jako zedník nebo obkladač, tak je to úplně ideální práce pro muže. Protože vím, že muži nikdo nebude stát za zády a komandovat ho. A tohle vím z vlastní zkušenosti. Protože můj přítel je právě zedník a taky střechař, zatímco já prodávám v obchodě. A kolikrát když jsem v práci, tak tam stále někdo po mě něco chce nebo na mě pokřikují, ať jdu dělat to a tam. A to není nic pro mě. A opravdu mi to hodně vadí a já si kolikrát říkám, že z této práce asi odejdu. Nejhorší taky na tom je, pokud vás komanduje v práci nadřízená.

I muži jsou někdy romantičtí.

Pokud je to muž, nadřízený, tak to ještě jde, ale opravdu nesnesu, když mě komanduje žena. Protože to beru opravdu jako velkou urážku, než kdyby to bylo od muže. Zajímavé, že? A můj přítel je právě zedník a střechař, někdy taky odkládá zdi kachličkami a on říká, že na této práci je opravdu nejlepší to, že se nemusí nikdy nikomu zpovídat anebo někoho stále poslouchat.

Mužská práce pro ženu?

Protože on si jede vlastně svým tempem, což je podle mě to nejlepší. A na práci se nemá spěchat, když má být udělané dokonale, ne? Protože když má svoje tempo, které mu vyhovuje, tak je logické, že jeho práce bude odvedena opravdu dobře a podle představ. Já sama jsem si řekla, že tato práce by mě taky bavila. Bavilo by mě dělat zedníka anebo obkladače. Vím, že je to práce hlavně pro muže, ale to přece nikoho nezajímá, že? Myslím si, že práce jako střechař anebo zedník může být dobrá jak pro muže, tak taky pro ženu. Ovšem záleží na tom, co vás baví a na co budete mít nervy a fyzičku. Znám jednu pěknou mladou slečnu, která se živí opravdu jako malíř pokojů. Občas žasnu, co žena dokáže. Ženy se už v mnoha věcem vyrovnají mužům, takže milí pánové, moc si o sobě nemyslete.