Stříkací centrum – skvělý pomocník

Také nemůžete přimět nikoho z rodiny, aby vzal do ruky štětec a ručně natíral všechny plaňky plotu u domu? A vám se do toho také nechce. Jenže, kdo by chtěl mít oprýskaný plot anebo odřený zahradní nábytek. Máte několik možností, jak problém vyřešit.
a)      Pořídit si vše plastové a čas od času udělat výměnu – milovníci přírodních materiálů asi tuto možnost zavrhnou.
b)      Najít si přes léto brigádníka, který udělá tuto nepříjemnou práci za vás – pro ty, co mají nadevše rádi soukromí, je to nepřijatelná možnost.
c)      Pořídit si stříkací centrum– to by mohla být ta správná cesta.
Jedná se v podstatě o variantu stříkací pistole, která je ale výrazně úspornější. Na našem trhu najdete spoustu variant v několika cenových relacích. Ceny se pohybují od jednoho tisíce a vyšplhají až do několika tisíc. Záleží na tom, jak často a v jakém rozsahu budete stříkací centrum využívat.
natírání štětcem
V nabídce jsou
–         univerzální přístroje, které jsou vhodné pro nástřik dřevěných nebo plechových povrchů.
–         soupravy, které jsou určené pro malování interiérů.
–         přístroje pro modeláře nebo pro výrobu dekorativních předmětů.

Kvalita ušetří peníze

Rozhodně je smysluplná koupě stříkacího centra v případě, že jste zdědili nebo koupili chalupu a chystáte se k její rekonstrukci. Pokud byste měli vše natírat štětcem, mohli byste to odnést zánětem šlach. Pro výběr této technické pomůcky platí stejná zásada jako pro vše ostatní nářadí – nikdy nečekejte hodně muziky za málo peněz.
stříkací pistole
Prodejna, ve které najdete vše od nanuka až po míchačku na beton, určitě nebude to pravé. Každý rozumný člověk určitě raději zavítá do specializovaného obchodu, ve kterém bude mít (krom kvality) stanovenou i záruční lhůtu a leckdy i pozáruční servis. A pokud se vám značkový přístroj zdá drahý, proč se nedomluvit s nějakým sousedem na společném vlastnictví. Ale to je asi trochu ošemetné.